Ana içeriğe atla

İslahiye Devlet Hastanesi

İslahiye Devlet Hastanesi Randevu Alma


RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Gaziantep İslahiye Devlet Hastanesi Diğer İşlemler


Laboratuvar Sonuçları: Labsonuc

Gaziantep İslahiye Devlet Hastanesi Diğer Bilgiler

islahiye devlet hastanesi
Adres: Erenler Mah., Kırmıtlı Mevkii, İslahiye/Gaziantep
Telefon: (0342) 862 2035
İnternet Adresi: islahiyedevlethastanesi.gov.tr
Google Maps'te: Haritalar'da
Tüm Telefonlar: 0 (342) 862 10 26 (SANTRAL), 0 (342) 862 20 35 (SANTRAL), 0 (342) 862 12 00 (SANTRAL), 0 (342) 862 33 00 (SANTRAL), 0 (342) 869 05 08 (AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ SANTRAL)
Başhekim: Op. Dr. Furkan KIRIK
Birimleri: Acil Servis, İç Hastalıkları(Dahiliye) Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Polikliniği, Ortopedi Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Göz Hastalıkları Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Beyin ve Sinir Cerrahi Polikliniği, Endoskopi Ünitesi, Ameliyathane, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği, Evde Sağlık Hizmetleri, Anesteziyoloji ve Reaminasyon Polikliniği, Radyoloji Birimi, Biyokimya Laboratuarı, Engelli Polikliniği, Odyometri(İşitme Testi) Birimi, Diyaliz Ünitesi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Polikliniği, Cildiye Polikliniği, Aile Hekimliği Laboratuvar
Hekimleri: uz.dr.mete yilmaz kardiyoloji uzmani, uz.dr.dursun duran iç hastaliklari uzmani, uz.dr.esen saba sağirkaya iç hastaliklari uzmani, uz.dr.bayram korkut iç hastaliklari uzmani, op.dr.salim ilksen başçeken genel cerrahi uzmani, op.dr.kağan türker akbaba üroloji uzmani, op.dr.mehmet ali karagöz üroloji uzmani, op.dr.mustafa kemal özel kadin hastaliklari ve doğum uzmani, op.dr.esra savku göz hastaliklari uzmani, op.dr.furkan kirik göz hastaliklari uzmani(başhekim yardimcisi), op.dr.mehtap özkahraman kirik kulak burun boğaz hastaliklari uzmani, op.dr.mustafa özler eker kulak burun boğaz hastaliklari uzmani, uz.dr.ahmet ibrahim kurtoğlu çocuk sağliği ve hastaliklari uzmani, uz.dr.eray mandollu anestezi uzmani, uz.dr. sena ipek kavci enfeksiyon hastaliklari uzmani, uz.dr. dilek güngör cildiye uzmani, uz.dr.özlem çifçi biyokimya uzmani, uz.dr.oğuz kulaoğlu fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmani, op.dr.bayram yolcu ortopedi ve travmatoloji uzmani, op.dr.ömür fethi cansunar ortopedi ve travmatoloji uzmani, uz.dr.mahmut onur karaytuğ ruh sağliği ve hastaliklari uzmani, dr.adalet göçmen (yavuz) pratisyen hekim(diyaliz), dr.gizem yoğurtçu pratisyen hekim, dr.mustafa gezer pratisyen hekim, dr.emine güzey pratisyen hekim, dr.sedat altintepe pratisyen hekim, dr.ömer faruk akgün pratisyen hekim, dt.cuma mehmet esendere diş hekimi, dt.mustafa karataşlioğlu diş hekimi, dt.mehmet karakuzu diş hekimi, dt.mehmet kisacik diş hekimi

İslahiye Devlet Hastanesi Randevu

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Çapa Tıp Fakültesi Online Randevu Alma

İstanbul Üniversitesi (Çapa Tıp Fakültesi) Hastanesi Online Randevu
İstanbul Tıp Fakültesi veya Çapa tıp hastanesi olarak da geçen İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nden randevu almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Verdiğimiz telefon numarası ile isterseniz Çapa'ya telefonla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca konu içerisindeki Google Maps haritası aracılığıyla hastaneye nasıl ulaşacağınızı belirleyebilir ve yazının en altındaki "Ulaşım" kısmı aracılığıyla hastane durağından geçen İETT otobüs hatlarına da bakabilirsiniz. Çapa randevu için aşağıya tıklayınız:


Online Randevu:Randevu Almak İçin Tıklayınız


DİŞ HEKİMLİĞİNDEN RANDEVU BAĞLANTISI FARKLIDIR, DİŞ HEKİMLİĞİNDEN RANDEVU ALMAK İÇİN:
http://e-randevu.govtr.org/2016/08/capa-dis-randevu.html

Randevu iptal işlemi nasıl yapılır buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Randevu sistemi ile igili detaylar:http://www.itf.istanbul.edu.tr/attachments/021_randevu.sistemi.detayli.bilgi.2012.pdf

Telefonla randevu:

Çapa Tıp Fakültesi Diş Hekimliği Randevu Alma

İstanbul Üniversitesi (Çapa Diş Hekimliği Fakültesi) Hastanesi Online Randevu İstanbul Tıp Fakültesi veya Çapa tıp hastanesi olarak da geçen İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nin Diş Hekimliği bölümünden randevu almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Verdiğimiz telefon numarası ile isterseniz Çapa'ya telefonla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca konu içerisindeki Google Maps haritası aracılığıyla hastaneye nasıl ulaşacağınızı belirleyebilir ve yazının en altındaki "Ulaşım" kısmı aracılığıyla hastane durağından geçen İETT otobüs hatlarına da bakabilirsiniz. Çapa diş randevu için aşağıya tıklayınız:


Online Randevu:http://disrandevu.istanbul.edu.tr/RandevuLogin/Login?ReturnUrl=%2FRandevu iptal işlemi nasıl yapılır buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Telefonla randevu: 0212 414 2020

Adres:
Turgut Özal Caddesi (Millet Cd.), 34390 Fatih/İstanbul, TürkiyeRandevu alabileceğiniz klinkler

Diş Hekimliği Çocuk Polikliniği
Diş Hekimliği Yetişkin Polikliniği

Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu

Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu Alma üsküdar haydarpaşa numune hastanesi randevu,haydarpaşa numune hastanesi telefon numarası,haydarpaşa üsküdar numune hastanesi iletişim bilgileri,haydarpaşa numune hastanesi adresi, haydarpaşa numune hastanesi doktorları gibi bilgilere yazımız ve yazımız içindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Üsküdar, Haydarpaşa'da bulunan Haydarpaşa Numune Devlet Hastanesi randevu almak için sitemizi kullanabilirsiniz.Haydarpaşa Numune hastanesi randevu, MHRS sistemine bağlıdır. Dolayısıyla, Haydapaşa Numune Hastanesi randevusu almak için hastanerandevu.gov.tr adresini yani MHRS sistemini kullanmalısınız. Haydarpaşa Numune hastanesi randevu alma için aşağıdaki "Randevu Almak İçin Tıklayınız" yazan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Randevu Almak İçin Tıklayınız

İNTERNETTEN RANDEVU ALMAK İÇİN
1. MHRS sistemiyle online randevu almak için üye olmanız gerekmektedir.
2. Yukarıdaki yazıda "Randevu Almak İçin Tıklayın" yazısına tık…