Ana içeriğe atla

SGK Hastaneni Seç

Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) SGK Hastaneni Seç Uygulaması İndir/Yükleme

sgk hastaneni seç indir
"Hastaneni Seç" uygulaması Sosyal Güvenlik Kurumu SGK'nın resmi uygulamasıdır. Hastaneni Seç uygulaması çeşitli konularda internet kullanılarak hizmet alınabilmesi için üretilmiş bir uygulamadır. SGK Hastaneni Seç uygulaması çeşitli konularda size hizmet vermektedir:

1. Özel Hastane Arama: İstediğiniz ili, hastane türünü (diyaliz, tüp bebek, fizik tedavi, tıp merkezi, eswl merkezi, hiperbarik oksijen tedavizi, vakıf üniversitesi, tıp fakültesi) ve bölümü (kbb, alerji, çocuk göğüs hastalıkları gibi) seçerek özel hastane arayabilirsiniz.


2. Doktor Arama: İsterseniz sadece ad-soyad kullanarak isterseniz de detaylı bir şekilde aradığınız doktoru bulabilirsiniz.

3. İlave Ücret Hesaplama: Özel hastanede karşınıza çıkabilecek faturayı hesaplayabilirsiniz.

4. Tıbbi İşlem Arama

5. Bilmem Gerekenler

6. Geçmiş Tedavi Giderlerim


SGK Hastaneni Seç uygulaması, Android, iOS ve Windows Phone cihazlarının marketlerinde bulunabilir. Dilerseniz bağlantıları kullanarak indirebilirsibiz:

Android için SGK Hastaneni Seç İndir: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.sgk.gss&hl=tr

iOS için SGK Hastaneni Seç İndir: https://itunes.apple.com/tr/app/sgk-hastaneni-sec/id747812916?l=tr&mt=8

Windows Phone için SGK Hastaneni Seç İndir: http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/hastaneni-se%C3%A7/578231a3-4364-42e5-b3c6-06ab19ccb30f


Eğer bağlantılara ulaşamıyorsanız, buraya tıklayarak SGK'nın resmi internet sitesinden indirebilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Çapa Tıp Fakültesi Online Randevu Alma

İstanbul Üniversitesi (Çapa Tıp Fakültesi) Hastanesi Online Randevu
İstanbul Tıp Fakültesi veya Çapa tıp hastanesi olarak da geçen İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nden randevu almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Verdiğimiz telefon numarası ile isterseniz Çapa'ya telefonla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca konu içerisindeki Google Maps haritası aracılığıyla hastaneye nasıl ulaşacağınızı belirleyebilir ve yazının en altındaki "Ulaşım" kısmı aracılığıyla hastane durağından geçen İETT otobüs hatlarına da bakabilirsiniz. Çapa randevu için aşağıya tıklayınız:


Online Randevu:Randevu Almak İçin Tıklayınız


DİŞ HEKİMLİĞİNDEN RANDEVU BAĞLANTISI FARKLIDIR, DİŞ HEKİMLİĞİNDEN RANDEVU ALMAK İÇİN:
http://e-randevu.govtr.org/2016/08/capa-dis-randevu.html

Randevu iptal işlemi nasıl yapılır buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Randevu sistemi ile igili detaylar:http://www.itf.istanbul.edu.tr/attachments/021_randevu.sistemi.detayli.bilgi.2012.pdf

Telefonla randevu:

Çapa Tıp Fakültesi Diş Hekimliği Randevu Alma

İstanbul Üniversitesi (Çapa Diş Hekimliği Fakültesi) Hastanesi Online Randevu İstanbul Tıp Fakültesi veya Çapa tıp hastanesi olarak da geçen İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nin Diş Hekimliği bölümünden randevu almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Verdiğimiz telefon numarası ile isterseniz Çapa'ya telefonla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca konu içerisindeki Google Maps haritası aracılığıyla hastaneye nasıl ulaşacağınızı belirleyebilir ve yazının en altındaki "Ulaşım" kısmı aracılığıyla hastane durağından geçen İETT otobüs hatlarına da bakabilirsiniz. Çapa diş randevu için aşağıya tıklayınız:


Online Randevu:http://disrandevu.istanbul.edu.tr/RandevuLogin/Login?ReturnUrl=%2FRandevu iptal işlemi nasıl yapılır buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Telefonla randevu: 0212 414 2020

Adres:
Turgut Özal Caddesi (Millet Cd.), 34390 Fatih/İstanbul, TürkiyeRandevu alabileceğiniz klinkler

Diş Hekimliği Çocuk Polikliniği
Diş Hekimliği Yetişkin Polikliniği

Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu

Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu Alma üsküdar haydarpaşa numune hastanesi randevu,haydarpaşa numune hastanesi telefon numarası,haydarpaşa üsküdar numune hastanesi iletişim bilgileri,haydarpaşa numune hastanesi adresi, haydarpaşa numune hastanesi doktorları gibi bilgilere yazımız ve yazımız içindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Üsküdar, Haydarpaşa'da bulunan Haydarpaşa Numune Devlet Hastanesi randevu almak için sitemizi kullanabilirsiniz.Haydarpaşa Numune hastanesi randevu, MHRS sistemine bağlıdır. Dolayısıyla, Haydapaşa Numune Hastanesi randevusu almak için hastanerandevu.gov.tr adresini yani MHRS sistemini kullanmalısınız. Haydarpaşa Numune hastanesi randevu alma için aşağıdaki "Randevu Almak İçin Tıklayınız" yazan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Randevu Almak İçin Tıklayınız

İNTERNETTEN RANDEVU ALMAK İÇİN
1. MHRS sistemiyle online randevu almak için üye olmanız gerekmektedir.
2. Yukarıdaki yazıda "Randevu Almak İçin Tıklayın" yazısına tık…