Ana içeriğe atla

Gaziantep Çocuk Hastanesi Randevu

gaziantep mhrs hastaneleri
Gaziantep'in Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde bulunan kliniklere ve semt polikliniklerine sahip Gaziantep Çocuk Hastanesi'nden, alttaki "Randevu Almak İçin Tıklayın" yazan yeri kullanarak randevu alabilirsiniz. Gaziantep Çocuk (Devlet) Hastanesi, Gaziantep'in MHRS sistemine bağlı hastanelerinden biri olduğu olduğu için Gaziantep Çocuk (MHRS) Hastanesi randevu almak için MHRS sistemini kullanmalısınız.

Gaziantep (MHRS) Çocuk Hastanesi diş bölümünden, çocuk göğüs hastalıkları randevu alabilir veya Gaziantep Çocuk hastanesi diş, göz doktorlarını, döndü cansu şahin görüp istediğiniz doktoru/hekimi/başhekimleri seçerek randevu alabilirsiniz. Gaziantep çocuk hastanesi semt polikliniklerine ulaşabilir. telefon numaralarını ve adreslerini öğrenebilirsiniz. Gaziantep çocuk hastanesi ana binası ve semt polkilinikleri nerede görebilirsiniz. Doktorları seçerek randevu alabilirsiniz. Gaziantep çocuk hastanesi bölümlerini öğrenebilirsiniz.

MHRS sistemini kullanarak Gaziantep Çocuk Hastanesinin; Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi, Çocuk İmmünolojisi ve Alerji Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Metabolizma Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Diş Hekimliği (Genel Diş), Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Neonatoloji bölümlerinden randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Çocuk Hastanesi Randevu (Şehitkamil ve Şahinbey/GAZİANTEP)


Randevu Almak İçin Tıklayınız


İNTERNETTEN RANDEVU ALMAK İÇİN
1. MHRS sistemiyle online randevu almak için üye olmanız gerekmektedir.
2. Yukarıdaki yazıda "Randevu Almak İçin Tıklayın" yazısına tıklayın.
3. Açılan sayfada "Yeni Üye" butonuna tıklayın.
4. Boşluklara istenilen bilgileri yazın, parolanızı belirleyin.
5. TC. Kimlik No'nuz ve belirlediğiniz parola ile MHRS sisteminden randevu alabilirsiniz.

TELEFONLA NASIL RANDEVU ALINIR?
1. Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.
2. 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan, vatandaş bilgilerini doğrular.
3. Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
4. Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

TELEFONLA ALINAN RANDEVU NASIL İPTAL EDİLİR?
1. Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından önce yapılmalıdır.
2. 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir.
3. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
4. Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.Gaziantep Çocuk Hastanesi


İnternet Sitesi: http://gaziantepcocuk.saglik.gov.tr/
Telefon: 0342 360 08 88
Fax: 0342 360 02 90
Adres: Gaziantep Çocuk Hastanesi; Osmangazi Mahallesi, Kadıdeğirmeni, 75.Yıl Doğum Hastanesi ve Polis Evi Yanı Şehitkamil/Gaziantep
Google Haritalar'da:


Gaziantep Çocuk Hastanesi Diğer Binaları (Klinik/Semt Poliklinikleri)


KARŞIYAKA SEMT POLİKLİNİĞİ
Yeşilova Mahlesi H.KORUTÜRK cd. 30A
ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
Tel: 0342 323 09 67

GAZİKENT SEMT POLİKLİNİĞİ
Atakent mahlesi 36 Nolu sk.No:4 Atmaca aprt.
ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
Tel: 0342 241 44 64

VATAN SEMT POLİKLİNİĞİ
Vatan Mahlesi 66 cd.
ŞAHİNBEY /GAZİANTEP
Tel: 0342 271 71 66

Bütün Gaziantep MHRS hastaneleri için tıklayınız.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Çapa Tıp Fakültesi Online Randevu Alma

İstanbul Üniversitesi (Çapa Tıp Fakültesi) Hastanesi Online Randevu
İstanbul Tıp Fakültesi veya Çapa tıp hastanesi olarak da geçen İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nden randevu almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Verdiğimiz telefon numarası ile isterseniz Çapa'ya telefonla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca konu içerisindeki Google Maps haritası aracılığıyla hastaneye nasıl ulaşacağınızı belirleyebilir ve yazının en altındaki "Ulaşım" kısmı aracılığıyla hastane durağından geçen İETT otobüs hatlarına da bakabilirsiniz. Çapa randevu için aşağıya tıklayınız:


Online Randevu:Randevu Almak İçin Tıklayınız


DİŞ HEKİMLİĞİNDEN RANDEVU BAĞLANTISI FARKLIDIR, DİŞ HEKİMLİĞİNDEN RANDEVU ALMAK İÇİN:
http://e-randevu.govtr.org/2016/08/capa-dis-randevu.html

Randevu iptal işlemi nasıl yapılır buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Randevu sistemi ile igili detaylar:http://www.itf.istanbul.edu.tr/attachments/021_randevu.sistemi.detayli.bilgi.2012.pdf

Telefonla randevu:

Çapa Tıp Fakültesi Diş Hekimliği Randevu Alma

İstanbul Üniversitesi (Çapa Diş Hekimliği Fakültesi) Hastanesi Online Randevu İstanbul Tıp Fakültesi veya Çapa tıp hastanesi olarak da geçen İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nin Diş Hekimliği bölümünden randevu almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Verdiğimiz telefon numarası ile isterseniz Çapa'ya telefonla da ulaşabilirsiniz. Ayrıca konu içerisindeki Google Maps haritası aracılığıyla hastaneye nasıl ulaşacağınızı belirleyebilir ve yazının en altındaki "Ulaşım" kısmı aracılığıyla hastane durağından geçen İETT otobüs hatlarına da bakabilirsiniz. Çapa diş randevu için aşağıya tıklayınız:


Online Randevu:http://disrandevu.istanbul.edu.tr/RandevuLogin/Login?ReturnUrl=%2FRandevu iptal işlemi nasıl yapılır buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Telefonla randevu: 0212 414 2020

Adres:
Turgut Özal Caddesi (Millet Cd.), 34390 Fatih/İstanbul, TürkiyeRandevu alabileceğiniz klinkler

Diş Hekimliği Çocuk Polikliniği
Diş Hekimliği Yetişkin Polikliniği

Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu

Haydarpaşa Numune Hastanesi Randevu Alma üsküdar haydarpaşa numune hastanesi randevu,haydarpaşa numune hastanesi telefon numarası,haydarpaşa üsküdar numune hastanesi iletişim bilgileri,haydarpaşa numune hastanesi adresi, haydarpaşa numune hastanesi doktorları gibi bilgilere yazımız ve yazımız içindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Üsküdar, Haydarpaşa'da bulunan Haydarpaşa Numune Devlet Hastanesi randevu almak için sitemizi kullanabilirsiniz.Haydarpaşa Numune hastanesi randevu, MHRS sistemine bağlıdır. Dolayısıyla, Haydapaşa Numune Hastanesi randevusu almak için hastanerandevu.gov.tr adresini yani MHRS sistemini kullanmalısınız. Haydarpaşa Numune hastanesi randevu alma için aşağıdaki "Randevu Almak İçin Tıklayınız" yazan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Randevu Almak İçin Tıklayınız

İNTERNETTEN RANDEVU ALMAK İÇİN
1. MHRS sistemiyle online randevu almak için üye olmanız gerekmektedir.
2. Yukarıdaki yazıda "Randevu Almak İçin Tıklayın" yazısına tık…